Dárky

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • darkovy poukaz 250 Novinka Kód: 186/250

  Nejste si jisti, jaký dárek u nás vybrat? Pak jsou řešením náše poukazy v hodnotě 250 Kč nebo 500 Kč. Objednat můžete online a my vám je zašleme e-mailem. Dárek tak máte vyřešený i naposlední chvíli:)

  Poukaz vám můžeme i vytisknout a zaslat poštou, nebo si jej vyzvedněte osobně.


  od 250 Kč
 • KAWAK taškanákup BirdSong2 Kód: 240
  Hodí se třeba na farmářský trh. Nevadí jí "čistá špína" z brambor, mrkve a jiné zeleniny. Nakupte do ní bez obav i bezobalu. Je vyrobena z pytle od kávy z české pražírny BirdSong Coffee. Pytle nám s láskou perou a žehlí v sociální prádelně a tašku jsme pro vás ušili v malé dílně ve středních Čechách. Až jednou doslouží, použijte ji třeba jako květináč nebo uložte do domácího kompostu. 15 Kč z každé tašky odešleme na pomoc škole na Rusinga Island v Keni 'www.centrumnarovinu.cz'. 

   


  190 Kč
     
 • 60A641BF 38F9 409E 8ADB 648FD989E99A Novinka Kód: 252

  Kávová zrna jsou z naší Etiopie Nekemte Anfiloo Highlands.

  I přesto, že působí decentně, předávají vašemu okolí jasnou informaci: "I <3 coffee!." Elegantní a nápaditější než kdejaká placka :-).


  95 Kč
     
 •  
 • A8FE2824 C275 4AE0 9BBC 1B81CE242F1C Kód: 195

  ORGSAK je bílý sáček, který může nahradit igelitový pytlík. Díky tomu, že je vyroben ze 100% viskózové střiže (netkaná textilie, která se vyrábí ze smrkového dříví), je snadno ekologicky odbouratelný (kompostovatelný) a spalovatelný. ORGSAK saje vlhkost a dýchá, na uchování kávy se tedy bohužel nehodí. Věříme však, že vám tento sympatický produkt může posloužit třeba při nákupu pečiva (ještě teplé se nezapaří!) nebo třeba suchých sypaných plodů.


  25 Kč
     
 • KAWAK Peru BirdSong Front Kód: 246
  Recyklovaná taška z pytle od kávy, ve kterém přicestovaly kávové boby z Peru do pražírny 'BirdSong Coffee'. Podšívku tvoří tkanina z české tkalcovny. 100 Kč z každé KAWAK tašky věnujeme škole na Rusinga Island v Keni (www.centrumnarovinu.cz)Každá taška je jedinečná, příběh najdete uvnitř.
   
  Uvnitř tašky je skrytá kapsa třeba na peněženku, telefon a další drobnosti, které potřebujete mít vždy při ruce. Taška se zapíná na dva magnety.
   

  1 490 Kč
     
 • KAWAK Honduras BirdSongSideClosed Kód: 243
  KAWAK 'HONDURAS'
   
  Recyklovaná taška z pytle od kávy, ve kterém přicestovaly kávové boby z Hondurasu do pražírny 'BirdSong Coffee'. Podšívku tvoří tkanina z české tkalcovny. 100 Kč z každé KAWAK tašky věnujeme škole na Rusinga Island v Keni (www.centrumnarovinu.cz). Každá taška je jedinečná, příběh najdete uvnitř.
   
  Uvnitř tašky je skrytá kapsa třeba na peněženku, telefon a další drobnosti, které potřebujete mít při ruce. Taška se zapíná na dva magnety.
   

  1 490 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem