E-shop

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

   
 • Aeropress (sada) Kód: 56

  Aeropress pro perfektní požitek z filtrované kávy pod jemným tlakem.
  S Aeropressem připravíte kávu nejvyšší kvality, které lze dosáhnout v domácích podmínkách.  


  785 Kč
     
 • aeropress filtry Kód: 59

  Balení obsahuje 350 kusů originálních bělených Aeropress papírových filtrů.


  122 Kč
     
 • darkovy poukaz 250 Novinka Kód: 186/250

  Nejste si jisti, jaký dárek u nás vybrat? Pak jsou řešením náše poukazy v hodnotě 250 Kč nebo 500 Kč. Objednat můžete online a my vám je zašleme e-mailem. Dárek tak máte vyřešený i naposlední chvíli:)

  Poukaz vám můžeme i vytisknout a zaslat poštou, nebo si jej vyzvedněte osobně.


  od 250 Kč
 •  
 • Etiopie Yareer Kód: 126/100

  Tato káva pochází ze západní Etiopie z oblasti Anfilloo nedaleko hranic s Jižním Súdánem. Farma pana Fekede Kebedeho se nazývá Qopha a má rozlohu 5 ha. Kávovníky zde rostou na převážně písčitých půdách v nadm. výšce 1800 m v zastínění až stoletých tropických stromů. Převládá odrůda moka, ale vyskytují se v menšině i další místní odrůdy.


  od 130 Kč
 • Etiketa.png Novinka Tip Kód: 207/100

  Nekemte je obecné pojmenování pro kávy pocházející z okresu Anfiloo, regionu Wallaga. Toto místo se může pyšnit pralesy plných divokých kávovníků, jež zajišťují místním farmářům již po staletí zdroje nových rostlinek. Tato káva pochází konkrétně ze sedmi různých lesů, které se rozprostírají na nejvyvýšenějších místech regionu, mnohdy až 2400 m nad mořem.


  od 127 Kč
 • Hario bílý keramický dripper V60-02 Kód: 80

  Japonský keramický dripper Hario V60 02 nabízí jednoduchý způsob domácí přípravy jemné filtrované kávy. Velikost dripperu je ideální na 2 hrnky (400 ml). 


  529 Kč
     
 •  
 • Hario set dripper + filtry V60-02 Kód: 74

  Set z dílny japonské značky Hario pro přípravu filtrované kávy tvoří plastový dripper, 100 ks papírových filtrů a plastová odměrka na kávu v bílé barvě.


  269 Kč
     
 • Hario set V60-02 Pour Over Kit Kód: 71

  Set Hario V60 Pour Over Kit obsahuje pěkně pohromadě vše potřebné pro přípravu čerstvé filtrované kávy doma, v práci, kavárně, ale i na cestách. Součástí setu je plastový dripper Hario V60-02 pro přípravu 1-4 šálků, skleněná konvice Hario s plastovým uchem a víčkem s objemem 600ml, 100 ks bílých papírových filtrů a plastová odměrka na kávu.


  480 Kč
     
 • Hario filtry 02 Kód: 62/V60

  Bělené papírové filtry japonské značky Hario byly speciálně vyrobeny pro přípravu překapávané kávy v dripperu. Balení obsahuje 100 ks filtrů na jedno použítí velikosti 01 nebo 02.


  od 128 Kč
 •  
 • Prague Green City Guide Tip Kód: 189

  První udržitelný průvodce pražským životním stylem plný zelených tipů pro každodenní život ve městě s obálkou, která se dá rozložit do velké mapy.


  290 Kč
     
 • Etiketa Finca Himalaya Novinka Kód: 204/100

  Farmu Himalaya založil již roku 1869 Don Onofre Duran. Svůj název získala díky vysoké nadmořské výšce a krajině, která zakladateli připomínala náhorní plošiny v Nepálu. Nyní již po pět generací patří rodině pana Mauricia Salaverrii.

  Sám Mauricio, nebo-li Moe (jak ho přátelé nazývají) se zajímá o inovativní přístupy ve zpracování kávy, ale také velmi dbá udržitelnost. Investoval do stavby nové zpracovatelské stanice, založené na ekologických procesech. Mauricio věří, že pěstování kávovníků ve stínu okolních stromů prospívá nejen chuti a kvalitě kávy, ale snižuje tak ekologickou zátěž na místní přírodu.

  Na farmě Himalaya jsou pěstovány odrůdy bourbon, pacamara, pacas, gesha, caturra, typica a maragogype. Kávovníky zde rostou ve stínu stromů, které byly průběžně dosazovány za posledních 30 let a dnes zabírají ař 45 % celkové plochy farmy. Kávové třešně se pak suší na afrických postelích bez použití jakéhokoliv mechanického dosušování. Kombinace úrodné a na živiny bohaté půdy, ideální roční průměrné teplotě okolo 18°C a inovativní práci pana Maricia, přinesla i úspěchy v soutěži Cup Of Excellence.


  od 134 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem