Chci si koupit...

 

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Tip
66 missionzero
#MissionZero 2019 | Maya Mountain Cacao, bio
Kód: 359
Značka: Herufek
Kakaové boby pro tuto čokolád pluly na plachetnici ze středoamerické Belize. Unikátní projekt ohleduplný k životnímu prostředí s návratem k tradici a ke kořenům výroby čokolády.
125 Kč
   
Aeropress (sada)
Aeropress (sada)
Kód: 56
Aeropress pro perfektní požitek z filtrované kávy pod jemným tlakem. S Aeropressem připravíte kávu nejvyšší kvality, které lze dosáhnout v domácích podmínkách.  
785 Kč
   
aeropress filtry
Aeropress filtry (350 ks)
Kód: 59
Balení obsahuje 350 kusů originálních bělených Aeropress papírových filtrů.
122 Kč
   
Tip
Bambusový kelímek
Bambusový kelímek
Kód: 256
Vyhlašte konec jednorázovým kelímkům! Pomůže vám k tomu třeba tento bambusový kelímek na vaši kávu či jiný nápoj. Je lehký, skladný a snadno jej schováte ve své kabelce či batohu:) Na výběr máme tři barvy víček - zelené, modré a růžové. Při objednávce napište prosím do poznámky, jakou barvu preferujete.
140 Kč
   
Bio
Honduras
Bio Honduras Clave de Sol
Kód: 254/60
Majitelka farmy Clave de Sol (Sluneční klíč), paní Miriam Elizabeth Perez, je už třetí generací v rodině, která se zabývá pěstováním kávy. Sama se, spolu s manželem a dětmi, této činnosti věnuje už déle než dvacet let. Na její biodynamické farmě nalezneme hodně stínících stromů, díky kterým kávové třešně pomalu dozrávají, což má vliv na kvalitu finálního šálku kávy. Stromy také chrání půdu před erozí a ztrátou minerálních látek a podporují celkové zachování místního ekosystému. Miriam si uvědomuje důležitost rozmanitosti okolní přírody a velmi dbá, aby mezi jejími kávovníky stále nalézali domov místní druhy drobných savců a ptáků. Paní Miriam nabízí svou kávu pod záštitou soukromé společnosti COMSA (Cafe Organico de Marcala SA.), která se skládá dnes už z více než 700 menších producentů kávy. Společně kladou důraz na organické zemědělství, dokonce kvůli tomu vybudovali vlastní výzkumné laboratoře, kde školí každého člena své organizace. COMSA také bojuje za genderovou rovnost. Mezi producenty je proto i hodně žen.  
od 69 Kč
Detail
Dárkový balíček (menší)
Dárkový balíček (menší)
Kód: 329
Vybíráte dárek pro kávového nadšence, ale nevíte, čím mu udělat radost? Obdarujte ho milou a zároveň užitečnou drobností: 100g vybrané lesní kávy z naší nabídky spolu s opakovaně použitelným bambusovým kelímkem.
270 Kč
   
Dárkový balíček (větší)
Dárkový balíček (větší)
Kód: 326
Vybíráte dárek pro kávového nadšence, který pije kávu "ve velkém a nejčastěji v běhu"? Obdarujte ho naší lesní kávou spolu s cestovním bambusovým kelímkem, ze kterého si ji může pohodlně vypít při každé cestě.
399 Kč
   
darkovy poukaz 250
Dárkový poukaz
Kód: 186/250
Nejste si jisti, jaký dárek u nás vybrat? Pak jsou řešením náše poukazy v hodnotě 250 Kč nebo 500 Kč. Objednat můžete online a my vám je zašleme e-mailem. Dárek tak máte vyřešený i naposlední chvíli:) Poukaz vám můžeme i vytisknout a zaslat poštou, nebo si jej vyzvedněte osobně.
od 250 Kč
Detail
63 domrepoko
DOMINICAN REPUBLIC 72% | Öko Caribe, bio
Kód: 374
Single origin čokoláda z kakaových bobů organizace Öko Caribe v Dominikánské republice. 
115 Kč
   
57 guatemalalachua
GUATEMALA 70% | Lachuá, bio
Kód: 368
Single origin čokoláda z bobů z oblasti Lachuá v Guatemale. Svěží tmavá čokoláda s ovocnými tóny.
115 Kč
   
Hario bílý keramický dripper V60-02
Hario bílý keramický dripper V60-02
Kód: 80
Japonský keramický dripper Hario V60 02 nabízí jednoduchý způsob domácí přípravy jemné filtrované kávy. Velikost dripperu je ideální na 2 hrnky (400 ml). 
529 Kč
   
hario mini mill plus
Hario Mini Mill Plus
Kód: 255
Značka: Hario
Záruka: 2 roky
Hario Mini Mill je malý a skladný ruční kávový mlýnek s keramickými kónickými kameny. Stane se Vašim vděčným pomocníkem při přípravě kávy nejen doma, ale i na cestách. Verze "Plus" se od původní varianty liší novým usazením kličky do šestihranu, což zaručuje lepší přenos síly a delší životnost.
726 Kč
   
Hario set dripper + filtry V60-02
Hario set dripper + filtry V60-02
Kód: 74
Set z dílny japonské značky Hario pro přípravu filtrované kávy tvoří plastový dripper, 100 ks papírových filtrů a plastová odměrka na kávu v bílé barvě.
269 Kč
   
Hario set V60-02 Pour Over Kit
Hario set V60-02 Pour Over Kit
Kód: 71
Set Hario V60 Pour Over Kit obsahuje pěkně pohromadě vše potřebné pro přípravu čerstvé filtrované kávy doma, v práci, kavárně, ale i na cestách. Součástí setu je plastový dripper Hario V60-02 pro přípravu 1-4 šálků, skleněná konvice Hario s plastovým uchem a víčkem s objemem 600ml, 100 ks bílých papírových filtrů a plastová odměrka na kávu.
480 Kč
   
Hario Skerton
Hario Skerton Plus
Kód: 223
Značka: Hario
Záruka: 2 roky
Hario Skerton Plus je ruční mlýnek s kónickými keramickými kameny. Jedná se o dostupnou variantu pro milovníky alternativních příprav, kteří nechtějí investovat do elektrických mlýnků a přesto si chtějí vychutnat čerstvě mletou kávu. Oproti typu staršímu typu má Skerton Plus vylepšený o stabilizační element spodního kamene.
910 Kč
   
Hario filtry 02
Hario V60 - papírové filtry
Kód: 62/V60
Bělené papírové filtry japonské značky Hario byly speciálně vyrobeny pro přípravu překapávané kávy v dripperu. Balení obsahuje 100 ks filtrů na jedno použítí velikosti 01 nebo 02.
od 128 Kč
Detail
48 madagascarbejofo
MADAGASCAR 70% | Bejofo Estate, bio
Kód: 365
Single origin čokoláda z kakaových bobů z Madagascaru. Pro čokoládu z madagaskarských kakaových bobů má typickou příjemnou citrusovou chuť.
115 Kč
   
A8FE2824 C275 4AE0 9BBC 1B81CE242F1C
ORGSAK
Kód: 195/21
ORGSAK je bílý sáček, který může nahradit igelitový pytlík. Díky tomu, že je vyroben ze 100% viskózové střiže (netkaná textilie, která se vyrábí ze smrkového dříví), je snadno ekologicky odbouratelný (kompostovatelný) a spalovatelný. ORGSAK saje vlhkost a dýchá, na uchování kávy se tedy bohužel nehodí. Věříme však, že vám tento sympatický produkt může posloužit třeba při nákupu pečiva (ještě teplé se nezapaří!) nebo třeba suchých sypaných plodů.
od 30 Kč
Detail

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem