Nabízíme

Káva do vaší kavárny

Sháníte kávu s originálním ekologickým příběhem? Ozvěte se nám! Zdarma poskytneme vzorky a konzultace k přípravě a doporučíme Vám vhodné příslušenství pro přípravu, aby vaši zákazníci byli vždy spokojeni.

Kávový catering

Pořádáte konferenci, trhy či jinou akci a potřebujete zde kvalitní kávu? Máme mnoho zkušeností z farmářských trhů a dalších akcí např. Sustainability Day, Veggie Náplavka nebo Creative Mornings). Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme akci naplánovat.

Káva do kanceláře

Jste v práci tým kávových nadšenců, není vám lhostejné životní prostředí a nebo nejlépe obojí? Vyzkoušejte zdarma naše vzorky speciálně pro kanceláře.

Velkoobchod

Máte obchod nebo kavárnu a chcete a chtěli byste nabízet kávu s certifikací Bird Friendly®? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám připravíme nabídku. Poradíme Vám, jaké kávy jsou na to nejvhodnější a poskytneme zdarma školení i pro vaše prodejce.

Káva jako dárek

Navrhneme vám dárkové balení na míru a pomůžeme vybrat nejvhodnější kávu. Kávu vám zabalíme jako dárek pro přátele, vaše klienty či účastníky na vaší konferenci.

Přijďte ochutnat osobně

ESPRESSO BAR – RADLICKÁ
Radlická 47, Praha 5
Otevřeno: dle předchozí dohody, kontaktujte nás