Herufek

Herufek je malá rodinná čokoládovna z Čejče na jižní Moravě. V kraji, kde víno teče proudem, se Herufkovi rozhodli, že pro budou vyrábět čokoládu a další čokoládové dobroty od samého začátku - přímo z kakaových bobů. Ty nakupují cestou přímého obchodu a jsou tak v kontaktu přímo s lidmi, kteří boby pěstují. Mají tak zaručeno, že všechny nakoupené suroviny jsou v té nejlepší kvalitě a zároveň, že farmáři dostali férově zaplaceno.

Podnikání s hodnotami je pro ně stejně důležité jako samotná výroba čokolády. Věří, že čokoláda není jenom sladkost, ale v případě kvalitní čokolády, taky zdravá pochoutka a zdroj energie a pozitivní nálady na dlouhé hodiny.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tip
66 missionzero
#MissionZero 2019 | Maya Mountain Cacao, bio
Kód: 359
Značka: Herufek
Kakaové boby pro tuto čokolád pluly na plachetnici ze středoamerické Belize. Unikátní projekt ohleduplný k životnímu prostředí s návratem k tradici a ke kořenům výroby čokolády.
125 Kč
   
63 domrepoko
DOMINICAN REPUBLIC 72% | Öko Caribe, bio
Kód: 374
Single origin čokoláda z kakaových bobů organizace Öko Caribe v Dominikánské republice. 
115 Kč
   
48 madagascarbejofo
MADAGASCAR 70% | Bejofo Estate, bio
Kód: 365
Single origin čokoláda z kakaových bobů z Madagascaru. Pro čokoládu z madagaskarských kakaových bobů má typickou příjemnou citrusovou chuť.
115 Kč
   
Tip
herufek pernikova cokolada
Perníková | bio
Kód: 376
Značka: Herufek
Vánoce jsou spojené s perníčky a proto u Herůfků vyrobili tuto vánoční čokoládu s tím nejlepším perníkovým kořením od Sonnentoru.
125 Kč
   
60 tanzaniakk
TANZANIA | Kokoa Kamili, bio
Kód: 371
Single origin kakaové boby z oblasti Kilombero Valley v Tanzánii přináší nezapomenutelnou chuť čokolády. 
115 Kč
   

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem