Kávy

Všechny naše kávy pochází buďto z malých zahrad, lesů či zalesněných eko-farem a většina z nich je certifikována BIO a Bird Friendly®. Přečtěte si více o naší filozofii a výběru kávy.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Bio
Sacek Bolivie small
Bio Bolívie Aymara
Kód: BAY-100
Bio káva Bolivia Aymara pochází z údolí Yungas, které se táhne od andského pohoří na západu Bolívie až po tropickou, teplou a vlhkou oblast na jejím východě. 
od 152 Kč
Detail
Bio
Maketa Sacek Etiopie Nensebo small
Bio Etiopie Nensebo Refisa
Kód: ENR-100
Tato lesní káva z oblasti Sidamo vás zaujme ovocnými tóny citrusů, které doplňuje medovo-vanilková sladkost. Specifikum přidává lehká nahořklost karamelu a kořenitá chuť zázvoru v dochuti.    
od 135 Kč
Detail
Bio Novinka Tip
Maketa Sacek Honduras v3
Bio Honduras Clave de Sol
Kód: HCS-100
S radostí jsme i letos zařadili do nabídky tento naturální Honduras z farmy paní Miriam Elisabeth Perez. Paní Betty nejenže produkuje kvalitní kávy, ale velice si zakládá na přirozených přírodních podmínkách a ekologických procesech.
od 149 Kč
Detail
Maketa Sacek Uganda Magasi updt (1)
Uganda Magasi, The Coffee Gardens
Kód: UMA-100
Značka: The Coffee Gardens
Káva z mikrolotu Magasi z produkce The Coffee Gardens je pěstována ve východní Ugandě v sousedství NP Mount Elgon. Farmáři zde žijí se svými rodinami obklopeni kávovými zahradami, které se rozprostírají na úrodných stráních hor vulkanického původu. Třešně pochází celkem od 166 farmářů, kteří mají své zahrady v hůře dostupných a vysoko položených (až 2200 m n.m.) místech.  
od 143 Kč
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem