Kávy

Všechny naše kávy pochází buďto z malých zahrad, lesů či zalesněných eko-farem a většina z nich je certifikována BIO a Bird Friendly®. Přečtěte si více o naší filozofii a výběru kávy.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Novinka Bio
Maketa Sacek Etiopie Shawo v2
Bio Etiopie Shawo
Kód: ES-100
Tuto naturálně zpracovanou lesní kávu z oblasti Guji u nás můžete ochutnat již druhým rokem. Potěší vás čokoládovo-karamelovými tóny, na které navazuje mučenka a dozrávající meruňky. Kávu doporučujeme na přípravu filtrů. Opeřeným maskotem se stala vlaštovka, která nás takto symbolicky spojuje s etiopskými kávovými farmami, nad kterými během přezimování možná právě létá...
od 173 Kč
Detail
Bio
Maketa Sacek Honduras v3
Bio Honduras Clave de Sol
Kód: HCS-100
S radostí jsme i letos zařadili do nabídky tento naturální Honduras z farmy paní Miriam Elisabeth Perez. Paní Betty nejenže produkuje kvalitní kávy, ale velice si zakládá na přirozených přírodních podmínkách a ekologických procesech.
od 149 Kč
Detail
Maketa Sacek Krivozrnka
Uganda Křivozrnka, The Coffee Gardens
Kód: UPM-100
Značka: The Coffee Gardens
Sklizeň 2021/22 Název naší kávy vznikl s ohledem na nestandardní velikosti a tvary jejích zrnek. Těmto zrnkům byla od počátku věnována při zpracování stejná péče jako výběrové kávě, jen bohužel jejich tvar jim při finálním třídění předurčil stát se jakousi druhou jakostí. Díky úzké spolupráci s česko-britsko-ugandským projektem The Coffee Gardens jsme se rozhodli dát této kávové obdobě "křivé zeleniny" šanci. Cílem The Coffee Gardens je produkovat v Ugandě výběrovou kávu v úzké a transparentní spolupráci s místními farmáři. Zakoupením naší "Křivozrnky" tak můžete již po třetí sezónu nepřímo podpořit jejich environmentální a sociální projekty zaměřené především na drobné farmáře a komunity ve východní Ugandě.
od 129 Kč
Detail
Novinka
Maketa Sacek Uganda Zebigi
Uganda Zebigi, The Coffee Gardens
Kód: UZE-100
Značka: The Coffee Gardens
Uganda Zebigi z vysoko položených farmiček ve východní Ugandě a z poslední sklizně našich spřátelených The Coffee Gardens nás zaujala chutí po pomelu, černém čaji, máslovo-ovesných sušenkách a bobulovitém ovoci. Užijete si ji především při přípravě filtrovaných káv.  
od 158 Kč
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem